İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İzmir Ofis Tel: (0232) 483 35 36 - 0530 700 03 55

Yurt Disinda Yaz Ve Kis Kamplari

Genellikle 7-18 yaş arası çocuk ve gençleri kapsayan, Haziran-Ağustos ayları arasında 1-2-3-4 hafta arasında değişen sürelerde gerçekleştirilen yaz kampları kapsamında dil öğrenme, sportif faaliyetler, sosyalleşmeyi arttırıcı çeşitli aktiviteler ile kültürel geziler yer almaktadır. Yaz kamplarıyla çocuklar ve gençler birbirleriyle geliştirdikleri iletişim sayesinde yabancı dillerini pratik yapma şansı elde etmektedirler. Böylece hem çok daha akıcı bir yabancı dile sahip olmakta hem de unutamayacakları bir deneyim yaşamış olmaktadırlar.

Yaz kamplarında yapılan sosyalleşmelerini arttırıcı aktiviteler arasında; dans, sanatsal faaliyetler, moda, vb birçok faaliyet yer almaktadır.

Avustralya, Kanada, ABD, İngiltere, İsviçre, Fransa, İtalya İspanya, Almanya vs birçok ülkede önde gelen okullarda ve tesislerde gerçekleştirilen yaz kamplarında yapılan kültürel geziler ile o ülkenin ve çevresinin tarihi ve turistik yerleri, kültürleri hakkında bilgi sahibi olma şansı elde etmektedirler.

Yaz kamplarında sosyal gelişim ve bireysel yeteneklerin gelişimini ve daha sağlıklı bireyler olmalarına katkı sağlayan, eğlenceli zaman geçirdikleri spor faaliyetleri arasında;

Dil egitiminin desteklendigi sosyal, kulturel ev spor faaliyetleri arasinda :

  • Futbol
  • Basketbol
  • Voleybol
  • Tenis
  • Hentbol
  • Beysbol
  • Yüzme
  • Dağ
 • Su Sporları
 • Aerobik
 • Okçuluk
 • Badminton
 • Masa Tenisi
 • Bowling
 • Dart
 • Dağcılık

 

 ve diger eglenceler sayilabilir…

Sonuç olarak; bu kamplar çocuklar ve gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak onların kendilerine güvenlerini, sorumluluk sahibi olma duygularını, topluma daha çabuk adapte olabilmelerini, farklı kültürler hakkında bilgilerini ve toplumsal girişkenliklerini arttırmaktadır. Öğrendikleri yabancı dil ve sosyal deneyimler ile kazandıkları bu kişisel özellikler, onların gelecekte daha başarılı bireyler olmalarına büyük katkı sağlamaktadır.

 

Amerika
İngiltere
Kanada
Fransa
İsviçre
Malta
İrlanda
logo111
Elfes_Logo_Web-PNG

LES ELFES INTERNATIONAL KIŞ KAMPI – VERBIER, İSVİÇRE

OCAK 2018 – NİSAN 2018

plusedu

Les Elfes’te kayak ve snowboard eğitmenlerimiz, yeni başlayanlara hattahayatlarında daha önce hiç kar görmemiş olan kişilere kayak eğitimi veriyor. Dilerseniz kayak eğitimine dil eğitimi de ekleyebilirsiniz. Aralık ayından Nisan ayı sonuna kadar, Les Elfes’te genellikle 1 veya 2 hafta uzunluğunda birkaç kış kampı seansı bulunmaktadır. Kış kampı bir kayak ve snowboard kampı olup, isteğe bağlı dil dersleriyle kayak ve snowboarduygulamasını birleştirmektedir. Buna ek olarak, kayak sonrası ve akşam etkinliklerinde her gün değişen heyecan verici teklifler sunmaktadır.

pluseduu
manzara

NELER DAHİL

İngilizce Dil Eğitimi

Kayak ve Snowboard Eğitimi

Full Board Konaklama

Program Ücreti – 2 hafta 3990 CHF

Başvuru ücreti 150 CHF

Kayak Ekipmanları kiralama bedeli 125 CHF/Haftalık

      

logo111
Elfes_Logo_Web-PNG

MONTE ROSA KIŞ KAMPI – MONTREUX, İSVİÇRE

9OCAK – 9 ŞUBAT 2018

monte rosa

Kış kampımız, 8 ila 19 yaşları arasındaki öğrencilere, uluslararası bir atmosferde dil öğrenmek ve dil becerilerini mükemmelleştirmek için heyecan verici bir Kış sporu ve kültürel gezi programı sağlar. Montreux’teki kampüste konaklamanın büyük bir avantajı,öğrencilerin yaklaşık 15 farklı kayak merkezine kolay erişim olanağının olmasıdır. Öğrenciler, Gstaad, Crans-Montana, Verbier veya Les Portes du Soleil gibi dünyadaki en tanınmış ve prestijli kişilerin de aralarında bulunduğu, bizimle birlikte kaldıkları süre boyunca çeşitli kayak merkezlerini keşfetme şansına sahip olacaklar.

monte rosa2
monte rosa3

NELER DAHİL

İsteğe bağlı Fransızca veya İngilizce Dil Eğitimi

Haftada 4 yarım gün ve 1 tam gün Kayak Eğitimi

Geneva, Bern, Çikolata ve Peynir Fabrika Gezisi

Kampüs Konaklamalı

Yemekler Dahil

Havaalanı Transferi

Program Ücreti – 1950CHF/Haftalık

Başvuru ücreti 100 CHF

Kayak Ekipmanları kiralama bedeli 100 CHF/Haftalık

        

logo111
logo

KIŞ KAMPI –SALZBURG, AVUSTURYA 

11ŞUBAT – 18 ŞUBAT 2018

sal

St. Gilgen International School, olağanüstü İngilizce öğretmenleri ve inanılmaz güzel dağ ortamı ile kutsanmış. Öğrenmenin heyecanlı olması gerektiğine inanıyoruz; Ayrıca deneyimlerin gerçek katılımın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, akademik İngilizce derslerini ve kayak eğitimi ile birleştirerek sizlere sunuyoruz.

kışkampı
kışkampı2

1 HAFTALIK PROGRAM

İngilizce Dil Eğitimi

Kayak Eğitimi

Konaklama

Tüm Kayak Ekipmanları

Yemekler

Havaalanı Transferi

Program Ücreti – 1800EURO

logo111
cavendis logo

CAVENDISH KIŞ KAMPI – BOURNEMOUTH, İNGİLTERE

2 OCAK – 24 ŞUBAT 2018

cavendısh kış kampı

Cavendish School of English, 1983 yılında İngiliz dil öğretmenliği okulu olarak kurulmuş olup İngiltere’nin güney kıyısındaki Bournemouth’ta üç farklı zarif Viktorya dönemi binasında yer almaktadır. Büyüleyici üç katlı binalar ve bahçeler yakın zamanda modernize edilmiş ve yenilenmiştir.Öğrencilerin rahat, samimi ve gayri resmi bir atmosferde eğitim alması için ideal yerlerdir.

kamp
kamp2

2 HAFTALIK PROGRAM

Haftada 40 Ders İngilizce

8 Farklı Gezi (3 Tam Gün+ 5 Yarım Gün) ve 9 Aktivite

Aile yanı Konaklama Günlük Transferler

Londra Gezisi

Bournemouth ve Russel Cotes art Galeri ve Müze Gezisi

Haftalık Program Ücreti – 379 POUNDS  

Ücrete Dahil Olanlar;

Haftalık 45 ders ingilizce eğitimi

İki kişilik paylaşımlı odalarda konaklama

Tam pansiyon