İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İzmir Ofis Tel: (0232) 483 35 36 - 0530 700 03 55

Yurt dışı deneyimi insan hayatının her

 

noktasında kariyerinin & eğitiminin her

 

 

aşamasında çok büyük faydalar

 

 

sağladığına yürekten inanıyoruz.

 

 

 

Plus education&career sahip olduğu misyon gereği kişilere ihtiyaç duydukları akademik veya pratik bilgi ve deneyimi elde edilecekleri yurt dışı alternatiflerinin sunulması en fazla önem verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır.

Bilginin değerli olabilmesi icin mutlaka uygulamasının yani pratik boyutunu görülmesi ve deneylenmesi gerekir.

Size bu fırsatı tanıyacak sahip olduğunuz değerler ve yabancı dil seviyesine göre değişen içeriklerdeki en avantajlı programları sunuyoruz.

Neden PLUS Education’a İhtiyaç Duyulur?

Plus education&career firması başvurunun başından sonuna kadar kişiye profesyonel danışmanlık hizmeti ( sizin konunuzda en uygun ülke, şehir, sektör ve program alternatifinin oluşturulması) ve iş yerinin bulunmasından, vize işlemlerinin takibine kadar sizin yerinize her türlü işleminizi gerçekleştirir ve en kısa zamanda sonuçlandırır.

Plus education&career size üç ayrı ana başlıkta topladığımız yurt dışı kariyer ve çalışma alternatifleri sunar.

 

Profesyonel Stajlar

Yurt dışında kariyerine başlangıç yapmak hatta vatandaşlık yolunda ilk adımlarını atmak isteyenler veya eğitimleri sırasında gelecek meslekleriyle ilgili pratik deneyim elde etmek ve uluslararası referans kazanmak için en etkin yol yurt dışında bir profesyonel staj yaparak çalışma imkânı yakalamaktır. Maaşlı ve maaşız seçenekleri olan bu programlar kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.Sahip olduğunuz profesyonel ve akademik özgeçmişiniz ve yabancı dil seviyeniz bu konudaki en önemli kriterleri oluşturuyor.

Profesyonel mesleki yerleştirme yapan programları dünyada en yüksek kalitede sunan organizasyonlar Türkiye’de Plus Education & Career bünyesinde toplanmıştır. Bu imkândan Amerika, İngiltere ve Avustralya’da faydalanabilirsiniz. İlgilendiğiniz ülke üzerine tıklayıp daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Başkaları ne diyor? Referanslarımızı okuyun!

 

Work & Study

Yabancı dili yeterli olmayan veya mesleki profesyonel bilgisi yetersiz olan arkadaşlarımıza tavsiye ettiğimiz bu program dil okulları bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Plus Education & Career bütün dünya çapında bu konudaki en uzman ve deneyimli okullarla beraber çalışarak hem en iyi yabancı dil eğitimini almanızı hem de en iyi koşullarda staja yerleşmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin.