İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İstanbul Ofis Tel:(0212)3356425​-05395400914
İzmir Ofis Tel: (0232) 483 35 36 - 0530 700 03 55

Bloomsbury International College, Londra

Londra’nın sanat ve kültür merkezinde tamamen yenilenmiş harika imkanlara sahip turizm deneyimli bir okul , İngilizce kurslarının yanı sıra Genel İngilizce, TOEIC, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Turizm ve Konuk Ağırlama konularında uzman olan, ve bünyesindeki büyük bir turizm acentesi sayesinde özellikle bilet&satış, havayolu personel eğitimi konularında paralı staj da içeren diploma ve sertifika programları ve üniversite hazırlık yılı eğitimi de vermektedir.

Web Sitesi:www.bloomsbury-international.com/en/

Dudley Fen Bilimleri Okulu,Dudley,West Midlands,

Her yıl, dünyanın her yerinden gelen 500’den fazla Yabancı öğrenci ağırlıyor.Dudley,destek,ilgi ve ücretler konusunda en yüksek standartları sunmasıyla iftihar ediyor. Programlar,sizin, UK üniversitelerinde başarılı bir rota çizmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.Akademik ve mesleki bölümler için Advanced Level(A Level) eğitimini ve bir yillik temel egitimi de kapsayan cok zengin bir program yelpazesinden sahip oldugunuz kriterlere göre seçiminizi yapma olanağına sahipsiniz.Yüksek Ulusal Diploma programları,British Diploma programlari’na 2. veya 3. yıldan hızlandırılmış giris fırsatı veriyor.

Web Sitesi:www.dudleycol.ac.uk/RunScript.asp?p=ASPPg0.asp

Golden Green College

Londra’da bulunan okul, İngilizce eğitimi, TEFL / TESOL İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz üniversitelerine hazırlık programları sunuyor. İngilizce eğitimi British Council tarafından tanınmış olup, her seviyede eğitim vermektedir. Yerleştirme sınavı ve ilk deneme dersi ücretsizdir. Tüm öğretmenler TESOL belgelidir ve birçoğu da British Council tarafından onaylanmış profesyonel standartlardadır. Öğretimin yanı sıra, Oxford, Cambridge, Bath, Brighton, Canterbury gibi pek çok farklı kente geziler düzenlenmektedir.Londra içinde de British Museum’dan St Paul Katedrali’ne kadar geniş yelpazede geziler düzenlenir. Vize veya yerleşim konusunda, birçok yabancı dilde konuşabilen danışmanlarımız her türlü desteği sağlamaktadır.

Web Sitesi:http://www.englishlanguagecollege.co.uk

Cecos London College

Cecos, mesleki ve profesyonel eğitim alanında prestijli bir isimdir ve Cecos Üniversitesi, bünyesinden mezun olan öğrencilerin işe alınma oranlarında sahip olduğu maksimum düzeyle birlikte, uluslararası standartlarda kaliteli eğitimin amaçlarını ve hedeflerini çoğaltmak amacıyla kamusal yarar konusunda projeler geliştirmede de bir öncüdür. Uluslararası öğrencilerin, yüksekokulda bir yıl sürecek ve farklı seviyelerdeki diploma eğitimlerine kabulü başlamıştır; ki bu aynı zamanda onların ün sahibi bir İngiliz Üniversitesi’nde yüksek öğrenimlerini alırken, Yeterlik Denklik Programları veya birçok uluslararsı öğrenci için Uluslararası Hazırlık Kursları olarak da işlev görecektir. Cecos Londra Yüksekokulu, Bilgi Teknolojisi, İş İdaresi, İş ve Bilgi Teknolojisi, Bilgisayar Bilimleri, Muhasebe ve Seyahat ve Turizm Yönetimi alanlarında Lisans ve Yükseklisans programları sunmaktadır.

Web Sitesi:www.cecos.co.uk

Malvern House, Londra

Uygun fiyatlarda kaliteli eğitimin mükemmel birleşimi. Londra ‘da 3 farklı lokasyon seçeneği sunuyor ; Piccadilly, Bloomsbury ve Trafalgar. Her hafta kayıt olma esnekliğine sahip Malvern House. Genel İngilizce kursları, çeşitli sınavlara hazırlık kurslar, Bire bir özel dersler, İş İngilizcesi kursları, Özel kurslar, üniversite hazırlık programları.

Web Sitesi:www.malvernhouse.com

Concorde International

Canterbury Üniversitesiyle birlikte çalışan Concorde International Merkezi en kısa zamanda İngilizce’nizin ilerlemesini hedeflemekte. Çok sıcak ve ilgili bir ortam bulacağınız okulda her yaş ve isteğe göre farklı kurslar mevcut. Yetişkinler için kurslar, Genel İngilizce, Profesyoneller için Yoğunlaştırılmış İngilizce, Sınav metotları, Yaz tatili programlar, Staj, Öğretmen Gelişimi, İngilizce uzmanlığı. Gençler için Kurslar, Üniversite giriş hazırlık kursları, İşletme hazırlık kursu, CELTA.

Web Sitesi: www.concorde-international.com

Bellerby’s College- Oxford,Cambridgre,Brighton,London

Bellerby’s StudyGroup’a baglı 4 farkli şehirde okulları bulunan uluslararası düzeyde üniversiteye hazırlık ve diploma programları ile kaliteli ve konusunda uzmalaşmış kadrosuyla eğitim vermeye devam ediyor. Verilen eğitim programlar sırasıyla; Foundation, A Level ve Diploma programlarıdır. Bellerby’s College’da Foundation programı 1 yıllık başarılı bir eğitimden sonra üniversiteye girişi garanti eder, 38 tane üniversiteyle anlaşmalıdır ve akademik eğitim kalitesi üniversitede başarıyı da garanti edecek düzeydedir.

Web Sitesi: www.bellerbys.com/english

Cats College İle Tıp Fakültelerine Giriş İçin Hızlı Bir Geçiş

CATS College, İngiltere’de, Londra, Cambridge ve Bloomsbury gibi akademik merkezlerde en iyi tıp fakültesine girmek için yoğun hazırlık dönemi sunan Fast-track Medics Programını ilan etmekten gurur duyuyoruz.

Dersin İçeriği

Üstün başarılı öğrenciler için tasarlanan bu yeni program, dört haftalık yoğun bir oturumu kapsayan Fast-track program Biyoloji, Kimya ve Fizik (veya Matematik) seviyesinde bir akademik yıl programı takip eder

Kurs boyunca öğrenciler, üniversite seçim süreçleri için hazırlıkta tıbbi konuların yanı sıra tanıtım, mülakat eğitimi ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeyi de içeren haftalık iki saatlik seminerlerden faydalanırlar.

Yükseköğretim Danışma ve Rehberlik

Medikal Program, Lideri tam destek sağlayarak, program tüm öğrencilerin yönetmektedir. Üniversitesi rehberlik ve uygulamaları, böylece en iyi başarı şansı vererek, her bireyin belirli güçlü ve kariyer hedeflerinize uygun.

BMAT / UKCAT sınavlarına yoğun hazırlık kadar UCAS uygulamaları, bireysel beyanlar, üniversite ziyaretleri ve kariyer fuarları, öğrencilerin CATS College Tıp için başvurularını artıran etkenlerdir.

İş deneyimi

Tüm tıp öğrencileri, Cambridge Addenbrookes Üniversite Hastanesi ve kardiyotorasik uzmanlık hastanesi Papworth Hastanesindeki doktor ve danışmanların himayesinde eşsiz bir fırsata sahip oldukları enstitülerde iş deneyimi ve gönüllü işlerde görev alacaklardır.